RAC01-12SGA
Productnummer DigiKey
945-3044-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RAC01-12SGA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 1W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 83mA 100 ~ 240 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RAC01-12SGA Modellen
Categorie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel)
Fabrikant
Recom Power
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 80°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
68%
Verpakking
Buis
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
4-DIP-module
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
1,33" L x 0,87" B x 0,75" H (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm)
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
Spanning - ingang
100 ~ 240 VAC
Lijnregeling
±2%
Spanning - uitgang 1
12V
Belastingsregeling
±6%
Stroom - uitgang (max.)
83mA
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
1 W