RAC02-12SGA
Productnummer DigiKey
945-3048-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RAC02-12SGA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 2W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 167mA 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RAC02-12SGA Modellen
Categorie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel)
Fabrikant
Recom Power
Functies
Universele ingang
Serie
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Verpakking
Buis
Efficiëntie
72%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Omhuld
Verpakking / doos
4-DIP-module
Grootte / afmetingen
1,33" L x 0,87" B x 0,75" H (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
±2%
Stroom - uitgang (max.)
167mA
Belastingsregeling
±6%
Vermogen (watt)
2 W