RAC04-15SA
Productnummer DigiKey
945-1068-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RAC04-15SA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 4W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 267mA 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RAC04-15SA Modellen
Categorie
Functies
Universele ingang
Fabrikant
Recom Power
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
77%
Verpakking
Box
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Verouderd
Verpakking / doos
7-DIP-module
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
1,44" L x 1,07" B x 0,69" H (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, EN
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
15V
Lijnregeling
±0,2%
Stroom - uitgang (max.)
267mA
Belastingsregeling
±0,5%
Vermogen (watt)
4 W