RAC04-24SA
Productnummer DigiKey
945-1069-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RAC04-24SA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 4W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 167mA 90 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
RAC04-24SA Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
77%
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Grootte / afmetingen
1,44" L x 1,07" B x 0,69" H (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
24V
Lijnregeling
±0,2%
Stroom - uitgang (max.)
167mA
Belastingsregeling
±0,5%
Vermogen (watt)
4 W