RAC04-3.3SA is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Recom Power
Op voorraad: 184
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 1,2A 90 ~ 264 VAC Ingang
RECOM RAC AC/DC Power Modules | Digi-Key Daily
RAC04-3.3SA
Productnummer DigiKey
945-1071-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RAC04-3.3SA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RAC04-3.3SA Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
68%
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
1,44" L x 1,07" B x 0,69" H (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
3,3V
Lijnregeling
±0,2%
Stroom - uitgang (max.)
1,2A
Belastingsregeling
±1%
Vermogen (watt)
4 W