RAC05-24SK
Productnummer DigiKey
945-3118-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RAC05-24SK
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 210mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RAC05-24SK Modellen
Categorie
Functies
Universele ingang
Fabrikant
Recom Power
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
84%
Verpakking
Buis
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
5-DIP-module
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
1,00" L x 1,00" B x 0,65" H (25,4mm x 25,4mm x 16,5mm)
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Lijnregeling
±0,5%
Spanning - uitgang 1
24V
Belastingsregeling
±1%
Stroom - uitgang (max.)
210mA
Gewicht
0,044 lb (19,96 g)
Vermogen (watt)
5 W