RACM550-56SG/OF
Productnummer DigiKey
945-RACM550-56SG/OF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RACM550-56SG/OF
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 56V 550W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 56V 80 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
94%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
Verstelbare uitgang, grondplaat, Aan/Uit, afstandsgevoeligheid, universele ingang
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Grootte / afmetingen
5,00" L x 2,99" B x 1,50" H (127,0mm x 76,0mm x 38,0mm)
Spanning - uitgang 1
56V
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
Stroom - uitgang 1
9.82 A