RACPRO1-S120/12
Productnummer DigiKey
945-RACPRO1-S120/12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RACPRO1-S120/12
Beschrijving
120W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 8A
Categorie
Vermogen (watt)
96W
Fabrikant
Recom Power
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Toepassingen
Laboratorium
Verpakking
Box
Efficiëntie
90,3%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC of DC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,40" L x 1,10" B x 3,90" H (111,8mm x 27,9mm x 99,1mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 277 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (min)
88V
Standaard nummer
DC-spanning - ingang (max)
370V
Minimale vereiste belasting
Nee
Spanning - uitgang 1
12V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
8A