RACPRO1-T480/24
Productnummer DigiKey
945-RACPRO1-T480/24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RACPRO1-T480/24
Beschrijving
480W AC/DC-CONVERTER 'DIN-RAIL'
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 20A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RACPRO1-T480/24 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
480W
Spanning - isolatie
3.5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), laboratorium
Efficiëntie
95%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, IP20, PFC, universele ingang
Grootte / afmetingen
6,13" L x 2,05" B x 5,31" H (155,7mm x 52,0mm x 135,0mm)
AC-spanning - ingang
320 ~ 575VAC (3 fasen)
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, CSA, EN, IEC, UL
DC-spanning - ingang (min)
450V
Standaard nummer
61010-1; 62368-1
DC-spanning - ingang (max)
815V
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
20A