REDIIN120-12
Productnummer DigiKey
945-REDIIN120-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
REDIIN120-12
Beschrijving
120W AC/DC-CONVERTER 'DIN-RAIL'
Standaard levertijd fabrikant
33 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 10A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
REDIIN120-12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
120W
Fabrikant
Recom Power
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), laboratorium
Verpakking
Box
Efficiëntie
86%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,60" L x 1,18" B x 4,87" H (116,8mm x 30,0mm x 123,7mm)
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, cURus, UKCA
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
61010-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
10A