RHV3-1212S/R20
Productnummer DigiKey
945-RHV3-1212S/R20-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RHV3-1212S/R20
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 3W
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 250mA 10,8V - 13,2V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RHV3-1212S/R20 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
250mA
Fabr.
Vermogen (watt)
3 W
Serie
Spanning - isolatie
20 kV
Verpakking
Buis
Toepassingen
ITE (commercieel), laboratorium
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
79%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
10,8V
Verpakking / doos
16-SIP-module, 4 leads
Spanning - ingang (max.)
13,2V
Grootte / afmetingen
1,77" L x 0,59" B x 0,67" H (45,0mm x 15,0mm x 17,0mm)