ROF-78E12-0.5SMD-R
Productnummer DigiKey
945-ROF-78E12-0.5SMD-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
945-ROF-78E12-0.5SMD-RCT-ND - Cut Tape (CT)
945-ROF-78E12-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ROF-78E12-0.5SMD-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 6W
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 500mA 15V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ROF-78E12-0.5SMD-R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
500mA
Fabr.
Vermogen (watt)
6 W
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Functies
Stand-by uitgang
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (met reductie)
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Efficiëntie
92%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
15V
Verpakking / doos
4-SMD-module
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
0,53" L x 0,49" B x 0,18" H (13,5mm x 12,5mm x 4,5mm)