RPMB3.3-3.0
Productnummer DigiKey
945-RPMB3.3-3.0TR-ND - Tape & Reel (TR)
945-RPMB3.3-3.0CT-ND - Cut Tape (CT)
945-RPMB3.3-3.0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RPMB3.3-3.0
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 3A 4V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RPMB3.3-3.0 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
3A
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
84%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
25-BLGA-module
Spanning - ingang (min.)
4V
Grootte / afmetingen
0,48" L x 0,48" B x 0,15" H (12,2mm x 12,2mm x 3,8mm)
Spanning - ingang (max.)
36V