TP65H300G4LSG-TR is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Renesas Electronics Corporation
Op voorraad: 2.495
Gegevensblad
N-kanaal 650 V 6,5 A (Tc) 21W (Tc) Opbouwmontage 3-PQFN (8x8)
TP65H300G4LSG-TR
Productnummer DigiKey
1707-TP65H300G4LSG-TR-ND - Tape & Reel (TR)
1707-TP65H300G4LSG-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
1707-TP65H300G4LSG-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TP65H300G4LSG-TR
Beschrijving
GANFET N-CH 650V 6.5A 3PQFN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TP65H300G4LSG-TR Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,6V @ 500µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
9.6 nC @ 8 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±18V
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
760 pF @ 400 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
21W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
3-PQFN (8x8)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
8V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
312mOhm @ 5A, 8V