110C1-433A
Productnummer DigiKey
110C1-433A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
110C1-433A
Beschrijving
AM 433MHZ POCKET KEYFOB 1 SW, 10
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF Zender 433MHz AM, FM
Categorie
Modulatie of protocol
AM, FM
Fabrikant
RF Solutions
Frequentie
433MHz
Verpakking
Zak
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
12V