SSD-100A-R | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 118-SSD-100A-R-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SSD-100A-R |
Beschrijving | SHUNT CUR 100A 24BIT ISOL RS-485 |
Standaard levertijd fabrikant | 16 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Stroomsensors 100A 1 kanalen Stroomsensor Bidirectioneel Module |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Frequentie DC ~ 5kHz |
Fabr. | Lineariteit ±0,1% |
Serie | Nauwkeurigheid ±0,1% |
Verpakking Zak | Spanning - voeding 5V ~ 60V |
Status onderdeel Actief | Stroom - voeding (max.) 55mA (nom.) |
Voor meten DC | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 115°C |