SSD-250A-R-T
Productnummer DigiKey
118-SSD-250A-R-T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSD-250A-R-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR SWITCH 250A
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 250A 1 kanalen Stroomschakelaar Bidirectioneel
Categorie
Uitvoer
ModBus, RS485
Fabr.
Frequentie
DC ~ 5kHz
Serie
Lineariteit
±0,1%
Verpakking
Zak
Nauwkeurigheid
±0,1%
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
5V ~ 60V
Voor meten
DC
Stroom - voeding (max.)
55mA
Sensortype
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C