SSD-500A-R-T | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 118-SSD-500A-R-T-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SSD-500A-R-T |
Beschrijving | CURRENT SENSOR SWITCH 500A |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Stroomsensors 500A 1 kanalen Stroomschakelaar Bidirectioneel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Uitvoer ModBus, RS485 |
Fabr. | Frequentie DC ~ 5kHz |
Serie | Lineariteit ±0,1% |
Verpakking Zak | Nauwkeurigheid ±0,1% |
Status onderdeel Actief | Spanning - voeding 5V ~ 60V |
Voor meten DC | Stroom - voeding (max.) 15mA |
Sensortype | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 115°C |