SM-RVT101HVDNWC00-B V1.0A
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT101HVDNWC00-BV1.0A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT101HVDNWC00-B V1.0A
Beschrijving
TORADEX,10.1" HB,IPS, CTP, OPTI
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) MIPI 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Categorie
Zichtvlak
217,96mm B x 136,60mm H
Fabrikant
Riverdi
Achtergrondverlichting
Led - wit
Verpakking
Box
Puntpixels
1280 x 800 (WXGA1)
Status onderdeel
Actief
Interface
MIPI
Type display
TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching)
Type controller
Displaymodus
Doorlatend
Kleur grafische elementen
Rood, groen, blauw (RGB)
Aanraakscherm
Capacitief
Achtergrondkleur
Zwart
Schermdiagonaal
10,1" (256,54mm)
Puntafstand
0,17mm B x 0,17mm H