SM-RVT101HVHFWCA0
SM-RVT101HVHFWCA0
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT101HVHFWCA0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT101HVHFWCA0
Beschrijving
HB, IPS,10.1", ATOUCH CG, ILI213
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Categorie
Zichtvlak
217,96mm B x 136,60mm H
Puntpixels
1280 x 800 (WXGA1)
Interface
HDMI, USB
Type controller
ILI2132A
Aanraakscherm
Capacitief
Schermdiagonaal
10,1" (256,54mm)
Puntafstand
0,17mm B x 0,17mm H