SM-RVT101HVSNWN00
SM-RVT101HVSNWN00
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT101HVSNWN00-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT101HVSNWN00
Beschrijving
STM32,10.1" HB,IPS
Gedetailleerde beschrijving
Non-touch Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Categorie
Zichtvlak
220,06mm B x 138,70mm H
Puntpixels
1280 x 800 (WXGA1)
Type controller
STM32H757XIH6
Aanraakscherm
Non-touch
Puntafstand
0,17mm B x 0,17mm H
Schermdiagonaal
10,1" (256,54mm)