SM-RVT50HQBFWCA0
SM-RVT50HQBFWCA0
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT50HQBFWCA0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT50HQBFWCA0
Beschrijving
EVE4 5.0", HB, IPS, BT817Q, CTP,
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) QSPI, SPI 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Categorie
Zichtvlak
108,60mm B x 65,40mm H
Puntpixels
800 x 480 (WVGA)
Interface
QSPI, SPI
Type controller
BT817Q, ILI2132A
Aanraakscherm
Capacitief
Schermdiagonaal
5" (127,00mm)
Puntafstand
0,14mm B x 0,14mm H