SM-RVT50HQTNWCA0
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT50HQTNWCA0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT50HQTNWCA0
Beschrijving
5.0" RGB,HB,IPS, ATOUCH CG, ILI2
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) I2C, RGB, UART, USB 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Categorie
Zichtvlak
108,60mm B x 65,40mm H
Puntpixels
800 x 480 (WVGA)
Interface
I2C, RGB, UART, USB
Aanraakscherm
Capacitief
Schermdiagonaal
5" (127,00mm)
Puntafstand
0,14mm B x 0,14mm H