SM-RVT70HSSNWCA0
SM-RVT70HSSNWCA0
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT70HSSNWCA0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT70HSSNWCA0
Beschrijving
STM32, 7.0" HB,IPS, ATOUCH CG
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) I2C 7" (177,80mm) 1024 x 600
Categorie
Zichtvlak
155,01mm B x 86,72mm H
Puntpixels
1024 x 600
Interface
I2C
Aanraakscherm
Capacitief
Schermdiagonaal
7" (177,80mm)
Puntafstand
0,15mm B x 0,14mm H