BZX79C2V4
Productnummer DigiKey
2156-BZX79C2V4-ND
Fabrikant
Fairchild Semiconductor
Productnummer fabrikant
BZX79C2V4
Beschrijving
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO204AH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 2.4 V 500 mW ±5% Through-hole DO-204AH (DO-35)
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
100 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 1 V
Verpakking
Bulk
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 100 mA
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 200°C
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Type montage
Through-hole
Tolerantie
±5%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
500 mW