LM2576TV-015G is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
onsemi
Op voorraad: 153
Gegevensblad
Similar
Rochester Electronics, LLC
Op voorraad: 5.888
Gegevensblad
Similar
Rochester Electronics, LLC
Op voorraad: 3.246
Buck Schakelregelaar IC Positief of negatief Vast 15V 1 Uitgang 3A TO-220-5 gevormde kabels
LM2576TV-015G
Productnummer DigiKey
LM2576TV-015GOS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2576TV-015G
Beschrijving
IC REG BUCK 15V 3A TO220-5
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
LM2576TV-015G Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
40V
Status onderdeel
Verouderd
Frequentie - schakeling
52kHz
Nee
Uitvoerconfiguratie
Positief of negatief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Through-hole
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
TO-220-5
Spanning - ingang (min.)
7V