2SCR554P5T100
Productnummer DigiKey
2SCR554P5T100TR-ND - Tape & Reel (TR)
2SCR554P5T100CT-ND - Cut Tape (CT)
2SCR554P5T100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2SCR554P5T100
Beschrijving
TRANS NPN 80V 1.5A MPT3
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Transistors - Bipolair (BJT) - Enkel NPN 80 V 1.5 A 300MHz 500 mW Opbouwmontage MPT3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
2SCR554P5T100 Modellen
Categorie
DC-stroomversterking (hFE) (min.) bij Ic, Vce
120 @ 100mA, 3V
Fabr.
Vermogen - max.
500 mW
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - overgang
300MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Type transistor
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - collector (Ic) (max.)
1.5 A
Verpakking / doos
TO-243AA
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
80 V
Apparaatpakket leverancier
MPT3
Vce verzadiging (max.) bij Ib, Ic
300mV @ 25mA, 500mA