BD33FD0WHFP-TR
Productnummer DigiKey
846-BD33FD0WHFP-TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-BD33FD0WHFP-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
846-BD33FD0WHFP-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BD33FD0WHFP-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 2A HRP-5
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 2A HRP-5
EDA/CAD-modellen
BD33FD0WHFP-TR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
1 mA
Fabr.
PSRR
55dB (120 Hz)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Inschakelen
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)
Verpakking / doos
HRP-5 (5 leads + tab)
Spanning - ingang (max.)
32V
Apparaatpakket leverancier
HRP-5
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V