BD33GA5MEFJ-ME2 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 1.779
Gegevensblad
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 8-HTSOP-J
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
Digital Datasheet - ROHM's Low Quiescent Current Automotive LDOs
BD33GA5MEFJ-ME2
Productnummer DigiKey
BD33GA5MEFJ-ME2TR-ND - Tape & Reel (TR)
BD33GA5MEFJ-ME2CT-ND - Cut Tape (CT)
BD33GA5MEFJ-ME2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BD33GA5MEFJ-ME2
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 500MA 8-HTSOP-J
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BD33GA5MEFJ-ME2 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
0.6 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
1.2 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, softstart
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
14V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 500mA