BD33GC0VEFJ-ME2
Productnummer DigiKey
846-BD33GC0VEFJ-ME2TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-BD33GC0VEFJ-ME2CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BD33GC0VEFJ-ME2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BD33GC0VEFJ-ME2
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-HTSOP-J
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A 8-HTSOP-J
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
1.2 mA
Besturingskenmerken
Inschakelen, softstart
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Spanning - ingang (max.)
14V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 1A