BM6103FV-CE2
Productnummer DigiKey
BM6103FV-CE2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BM6103FV-CE2
Beschrijving
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Lage zijde Poort-drivers IC Inverterend, niet-inverterend 20-SSOP-B
Categorie
Spanning - voeding
4,5 ~ 5,5V
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Type ingang
Inverterend, niet-inverterend
Verpakking
Bulk
Stijg-/afvaltijd (typ.)
50ns, 50ns
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type montage
Opbouwmontage
Aangedreven configuratie
Lage zijde
Verpakking / doos
20-LSSOP (0,240", 6,10mm breedte)