BR24G16NUX-5TR
Productnummer DigiKey
846-BR24G16NUX-5TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-BR24G16NUX-5TRCT-ND - Cut Tape (CT)
846-BR24G16NUX-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BR24G16NUX-5TR
Beschrijving
16KBIT, IC BUS, LOW CURRENT CONS
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 16Kbit I2C 1 MHz VSON008X2030
Categorie
Geheugenorganisatie
2K x 8
I2C
Serie
Klokfrequentie
1 MHz
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
3,5ms
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
1,6V ~ 5,5V
Type geheugen
Niet-vluchtig
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)