BR25A512FVT-3MGE2
Productnummer DigiKey
BR25A512FVT-3MGE2TR-ND - Tape & Reel (TR)
BR25A512FVT-3MGE2CT-ND - Cut Tape (CT)
BR25A512FVT-3MGE2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BR25A512FVT-3MGE2
Beschrijving
IC EEPROM 512KBIT SPI 8TSSOP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 512Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP-B
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BR25A512FVT-3MGE2 Modellen
Categorie
Geheugeninterface
SPI
Fabr.
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
5ms
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)