BSM300D12P4G101
Productnummer DigiKey
846-BSM300D12P4G101-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSM300D12P4G101
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 291A MODULE
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 291A (Tc) 925W (Tc) Chassismontage Module
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,8V @ 145,6mA
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
30000pF @ 10V
Verpakking
Box
Vermogen - max.
925W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
175°C (TJ)
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Type montage
Chassismontage
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Apparaatpakket leverancier
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
291A (Tc)