BSM450D12P4G102
Productnummer DigiKey
846-BSM450D12P4G102-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSM450D12P4G102
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 447A MODULE
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 447A (Tc) 1450W (Tc) Chassismontage Module
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,8V @ 218,4mA
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
44000pF @ 10V
Verpakking
Box
Vermogen - max.
1450W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
175°C (TJ)
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Type montage
Chassismontage
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Apparaatpakket leverancier
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
447A (Tc)