BU12JA2MNVX-CTL
Productnummer DigiKey
BU12JA2MNVX-CTLTR-ND - Tape & Reel (TR)
BU12JA2MNVX-CTLCT-ND - Cut Tape (CT)
BU12JA2MNVX-CTLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BU12JA2MNVX-CTL
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.2V SSON004R1010
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA SSON004R1010
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BU12JA2MNVX-CTL Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
90 µA
Fabr.
PSRR
70dB (1kHz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Aan/uit
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
6V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
1,2V
Verpakking / doos
4-UDFN blootliggende pad
Spanningsuitval (max.)
0,9V @ 200mA