BU18TD2WNVX-TL
Productnummer DigiKey
BU18TD2WNVX-TLTR-ND - Tape & Reel (TR)
BU18TD2WNVX-TLCT-ND - Cut Tape (CT)
BU18TD2WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BU18TD2WNVX-TL
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 200MA 4SSON
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA SSON004X1010
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BU18TD2WNVX-TL Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
60 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
4-UDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V