BU33SD2MG-MTR
Productnummer DigiKey
BU33SD2MGMTR-ND - Tape & Reel (TR)
BU33SD2MGMCT-ND - Cut Tape (CT)
BU33SD2MGMDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BU33SD2MG-MTR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5-SSOP
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 5-SSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BU33SD2MG-MTR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
80 µA
Fabr.
PSRR
68dB (1kHz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
6V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanningsuitval (max.)
0,15V @ 100mA