BU33UA3WNVX-TL
Productnummer DigiKey
BU33UA3WNVX-TLTR-ND - Tape & Reel (TR)
BU33UA3WNVX-TLCT-ND - Cut Tape (CT)
BU33UA3WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BU33UA3WNVX-TL
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 300MA 4SSON
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA SSON004X1010
EDA/CAD-modellen
BU33UA3WNVX-TL Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
90 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-UDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V