BV1LB028FPJ-CE1 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BV1LB028FPJ-CE1 |
Beschrijving | BV1LB028FPJ-C IS AN AUTOMOTIVE 1 |
Standaard levertijd fabrikant | 18 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 40A TO-252-J3 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Rds Aan (Typ) 28mOhm |
Fabr. | Type ingang Niet-inverterend |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Functies Geregelde variatiesnelheid |
Status onderdeel Actief | Storingsbeveiliging Stroombegrenzing (vast), te hoge temperatuur |
Type schakelaar | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) |
Aantal uitgangen 1 | Soort Automotive |
Verhouding - ingang:uitgang 1:1 | Kwalificatie AEC-Q100 |
Uitvoerconfiguratie Lage zijde | Type montage Opbouwmontage |
Type uitvoer N-kanaal | Apparaatpakket leverancier TO-252-J3 |
Spanning - belasting 3V ~ 5,5V | Verpakking / doos |
Spanning - voeding (Vcc/Vdd) Niet verplicht | Basisproductnummer |
Stroom - uitgang (max.) 40A |