BV1LB028FPJ-CE1
Productnummer DigiKey
846-BV1LB028FPJ-CE1TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-BV1LB028FPJ-CE1CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BV1LB028FPJ-CE1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BV1LB028FPJ-CE1
Beschrijving
BV1LB028FPJ-C IS AN AUTOMOTIVE 1
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 40A TO-252-J3
Categorie
Rds Aan (Typ)
28mOhm
Functies
Geregelde variatiesnelheid
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing (vast), te hoge temperatuur
Type schakelaar
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
Lage zijde
Apparaatpakket leverancier
TO-252-J3
Spanning - belasting
3V ~ 5,5V
Verpakking / doos
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
Niet verplicht
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
40A