BV1LE250EFJ-CE2
Productnummer DigiKey
846-BV1LE250EFJ-CE2TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-BV1LE250EFJ-CE2CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BV1LE250EFJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BV1LE250EFJ-CE2
Beschrijving
AUTOMOTIVE IPD, 1CH LOW SIDE SWI
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 3A 8-HTSOP-J
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
3A
Fabr.
Rds Aan (Typ)
250mOhm
Functies
Afvoer lading, geregelde variatiesnelheid
Type schakelaar
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing (instelbaar), te hoge temperatuur, UVLO
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
Lage zijde
Opbouwmontage
Interface
Logic
Apparaatpakket leverancier
8-HTSOP-J
Spanning - belasting
3V ~ 5,5V