CDZVT2R6.2B
Productnummer DigiKey
CDZVT2R6.2BTR-ND - Tape & Reel (TR)
CDZVT2R6.2BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R6.2BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDZVT2R6.2B
Beschrijving
DIODE ZENER 6.2V 100MW VMN2M
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 6.2 V 100 mW Opbouwmontage VMN2M (SOD-923)
EDA/CAD-modellen
CDZVT2R6.2B Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
60 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 3 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
150°C
Vermogen - max.
100 mW