GMR100HTBFER015 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 2.000
Gegevensblad
Similar
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 1.812
Gegevensblad
Similar
Isabellenhuette USA
15 mOhms ±1% 7W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie Metaalelement
GMR Shunt Resistors
High accuracy current monitoring contributes to improved application reliability
GMR100HTBFER015
Productnummer DigiKey
846-GMR100HTBFER015TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-GMR100HTBFER015CT-ND - Cut Tape (CT)
846-GMR100HTBFER015DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GMR100HTBFER015
Beschrijving
RES 0.015 OHM 1% 7W 2512
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
GMR100HTBFER015 Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 170°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2512 (6332 metrisch)
Status onderdeel
Verouderd
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)