GMR320HJCFAR100
Productnummer DigiKey
846-GMR320HJCFAR100TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-GMR320HJCFAR100CT-ND - Cut Tape (CT)
846-GMR320HJCFAR100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GMR320HJCFAR100
Beschrijving
RESISTOR CURRENT SHUNT
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 mOhms ±1% 10W Chipweerstand 2817 (7142 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie Metaalelement
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 170°C
Verpakking / doos
2817 (7142 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,280" L x 0,165" B (7,10mm x 4,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)