Afbeelding van GMR50HJBFA10L0 is niet beschikbaar
GMR50HJBFA10L0
Productnummer DigiKey
846-GMR50HJBFA10L0TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-GMR50HJBFA10L0CT-ND - Cut Tape (CT)
846-GMR50HJBFA10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GMR50HJBFA10L0
Beschrijving
RES 0.01 OHM 1% 7W 2512
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 mOhms ±1% 4W Chipweerstand 2010 (5025 metrisch) Automotive AEC-Q200 Metaalelement
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 170°C
Verpakking / doos
2010 (5025 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Klasse
AEC-Q200
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Vermogen (watt)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)