LTR100JZPF1500
Productnummer DigiKey
LTR100JZPF1500TR-ND - Tape & Reel (TR)
LTR100JZPF1500CT-ND - Cut Tape (CT)
LTR100JZPF1500DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LTR100JZPF1500
Beschrijving
RES SMD 150 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 Ohms ±1% 3W Chipweerstand 2512 breed (6432 metrisch), 1225 Automotive AEC-Q200, pulsbestendig Dikkefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LTR100JZPF1500 Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, pulsbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2512 breed (6432 metrisch), 1225
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,252" B (3,20mm x 6,40mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)