LTR18EZPF2R20
Productnummer DigiKey
RHM2.2YTR-ND - Tape & Reel (TR)
RHM2.2YCT-ND - Cut Tape (CT)
RHM2.2YDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LTR18EZPF2R20
Beschrijving
RES 2.2 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 Ohms ±1% 1,5W Chipweerstand 1206 breed (3216 metrisch), 0612 Automotive AEC-Q200, pulsbestendig Dikkefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LTR18EZPF2R20 Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, pulsbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1206 breed (3216 metrisch), 0612
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,026" (0,65mm)