LTR18EZPFLR150
Productnummer DigiKey
846-LTR18EZPFLR150TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-LTR18EZPFLR150CT-ND - Cut Tape (CT)
846-LTR18EZPFLR150DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LTR18EZPFLR150
Beschrijving
RES 0.15 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Gedetailleerde beschrijving
150 mOhms ±1% 1,5W Chipweerstand 1206 breed (3216 metrisch), 0612 Automotive AEC-Q200, stroomdetectie Dikkefilm
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
0/+150ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,027" (0,68mm)