LTR18EZPFLR150 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | LTR18EZPFLR150 |
Beschrijving | RES 0.15 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE |
Standaard levertijd fabrikant | 8 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 150 mOhms ±1% 1,5W Chipweerstand 1206 breed (3216 metrisch), 0612 Automotive AEC-Q200, stroomdetectie Dikkefilm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Functies Automotive AEC-Q200, stroomdetectie |
Fabr. | Temperatuurcoëfficiënt 0/+150ppm/°C |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 155°C |
Status onderdeel Actief | Apparaatpakket leverancier |
Weerstand | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm) |
Tolerantie | Hoogte - geplaatst (max.) 0,027" (0,68mm) |